| anonim_4396 a întrebat:

Ce tara/tari ati vizitat pana acum? Sau daca nu, care sunt tarile pe care le-ati vrea sa le vizitati?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am locuit in Spania 10 ani apoi am mers cu tirul in tranzit (am lucrat ca tirist) prin: Germania, Italia, Franta, Slovenia, Olanda, Spania, Romania, UK, Ungaria si Austria.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
As vrea eu multe, numai ca bugetul nu ne permite...
Nu am parasit inca tara, dar never say neverwinking
O seara bunahappy

| RAY a răspuns:

Spania,Germania,as vrea Anglia,usa, austrlia, africa, asia, tot pamantul de ce nu, pe banii cui e intrebarea

| Sociopat a răspuns:

Germania

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Italia.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am fost in Spania.Pot sa zic ca e tara mea de suflet.Acolo am facut 2 ani de gradinita.
Si anul asta am fost.Si sper ca pe viitor sa locuiesc acolo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt in Italia de 7 ani. In altele nu am fost inca dar cat de curand am sa plec la drum

| Spl1tS3c0nd a răspuns:

Grecia, vreau sa merg anul viitor la mare, urgent.

| nlko a răspuns:

Am fost in Turcia, Bulgaria, Grecia, Italia, Croatia, Ungaria, Moldova.
As vrea sa vizitez cat mai multe ( poate mai ales America si Marea Britanie).