| DeathLord93 a întrebat:

Salut ce ziceti merge la o nunta melodia asta pentru dansul mirilor?
https://www.youtube.com/watch?v=bm3zhgsqr8I

7 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Mi-ar place sa vad un dans pe melodia asta la nunta, dar n-as crede ca s-ar potrivi pentru dansul mirilor. laughing

| DeathLord93 explică (pentru presus):

De ce ma? Mie mi arr place sa vad si dansul mirilor pe ea tongue Sau cand vine tortul big grin

| presus a răspuns (pentru DeathLord93):

Majoritatea persoanelor nu stiu aprecia genul asta de muzica, dar cine stie, poate-s multi tineri pe-acolo.

| DeathLord93 explică (pentru presus):

Ce vb unii nici macar nu au auzit de Allborosie daca aud melodia asta zice ca I din Hannah Montana rolling on the floor

| DeathLord93 explică (pentru presus):

Https://www.youtube.com/watch?v=uaoFu42bD0c
Da I direct la 0:28 sa vezi ce injura lumea pe la nunta =)))))))

| presus a răspuns (pentru DeathLord93):

E filmat in 1990, acolo distractii laughing

| DeathLord93 explică (pentru presus):

Ai de capu meu eu m-am nascut in 93 bine am boala pe perioada comunista da am si regret ca nu I-am prins pe oamenii astia in viata big grin