| anonim_4396 a întrebat:

Cer sfaturi si pareri de la voi. Vreau sa imi cumpar un aer conditionat care face si Rece dar si Cald. Ce parere aveti de acest Produs? Ati vazut undeva ceva mai ieftin? https://www.emag.ro/......DB7HDJBBM/

5 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

Un aparat de aer conditionat care face si rece dar și cald e o investitie buna, merita

| Saveluc a răspuns (pentru GouDidodino):

O invenție buna? înseamnă ca nu ai auzit e de vreo 15 ani pe piața.

| GouDidodino a răspuns (pentru Saveluc):

15 ani? Nu as fi crezut. Eu nu am auzit de aer conditionat care sa faca rece cand vrei rece si cald cand vrei cald. Deci e incredibil

| Saveluc a răspuns (pentru GouDidodino):

Este fix problema ta ce ai auzit și ce nu ai auzit. mai ieși din casa.

| MeraO a răspuns:

Eu sunt foarte multumit de Viessmann Vitoclima. Am aparatul de 3 ani si l-am folosit si pentru incalzire in perioadele in care nu era caldura la calorifere. Consumul este foarte bun. Functia Inverter regleaza functionarea compresorului in functie de necesitati, asigurand astfel o functionare economica.