| YonUtZ99 a întrebat:

Salut.Cine imi da si mie un cont pe metin2 ro de la lvl 40 in sus? VA ROG MULT! Bagati adresa tamas_ionut99@yahoo.com VA ROG SA-MI DATI UN CONT! aaa si sa fie pe server pegasus.Multumesc

3 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Nu te supara dar e greu sa faci lv uite joaca mai bine metin 2gx faci lv 90 intr-o ora http://mod1.metin2gx.ro/reg.php

| StăpânulLuiIsusHristos a răspuns:

Mai bine iti faci un caracter si in 2 zile faci 40 decat sa risti ...persoana te poate lasa sa faci lv 65-70 si dupa sa til ia (schimbare e-mail).
Treaba ta