| ptma a întrebat:

Salut, cine ma poate ajuta sa-mi fac un cont pe odnoklassniki.ru?

2 răspunsuri:
| BellaThorne a răspuns:

Pur si simplu, scrii situl Odnoklassniki.ru si apesi pe rubrica :registration sau daca este in rusa "Регистрация". Apoi cand iti apare niste randuri cu :Numele prenumele anul nasterii,data,parola,nr utilizator dorit,le completezi,adica iti scrii datele despre tine si scrii si parola,num. de utilizator care il vrei,apoi apesi pe :"Inregistrare" acolo in jos cu verde,dupa ce ai apasat daca vrei iti scrii liceul,scoala,unde lucrezi,dar asta nu e necesar,dai mai departe,cand apare sa-ti pui poza de profil tio alegi care vrei si treci mai departe,cand apare sa-ti activezi contul apasa acolo si introdu nr tau de mobil,in trei minute iti va veni un cod pe mobil si il vei introdulce pe odnoklassniki unde unde iti va arata sa il pui,dupa aia poti sa iti adaugi poze,prieteni,ce doresti, dar sa stii ca fara un nr de mobil nu-ti poti face odnoklassniki, si nr de mob sa nu fie folosit de cineva pe odnoklassniki

| DUMBRAVA_1436 a răspuns:

Salut eu pot sa te ajut.Sunama la numarul de telefon 711608 eu sunt Victor si eu o sa te ajut. Poti sa ma suni chiar si acum ca eu te voi ajuta.