| 3rN3SyTo a întrebat:

Cine stie cum imi pot recupera id-ul de mess? Mi-a fost spart de cineva si numai pot intra, sigur mi-a schimbat parola, numai stiu nici codul postal, imi mai pot recupera id-ul?

4 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Nu mai ai nici o sansa. odata schimbat-o parola si nu stii nici datele care ti-ai facut id. poti sa iti faci altuwinkingsi de alta data fii mai prudent

| AnaEindragostita a răspuns:

Nu se poate fa-ti altul pe https://edit.yahoo.com/......gistration src=maxw dar de data asta nul mai uita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa sunt si eu in dilema...eu vreau totusi sa imi recuperez pe ala ca era mai important...nu exista ceva de spart parole sau nu stiu?

| 3rN3SyTo explică:

Merci mult, cu siguranta voi fi mai atent data viitoare.