| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, cred ca nu sunt singurul care are impresia ca timpul trece foarte repede, iar viata nu mai are acelasi farmec ca acum cativa ani buni. Care sa fie cauzele pentru care nu găsesc deloc fericirea de altădată, o fi pentru ca am crescut? Singurul lucru care ma face oarecum fericit este sa-mi vad familia bine. Legat de timp, chiar nu mai are nicio valoare, acum cativa ani simteam că trăiesc, ca zilele de abia trec... nu-mi place nici directia in care ne îndreptăm, totul era mai frumos cand era mai simplu, uneori chiar regret ca m-am nascut prea tarziu ca sa ma bucur cu adevarat de ceea ce înseamnă viață, nici iubirea nu mai e ce a fost, de ce toate lucrurile isi pierd valoarea?

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu-mi place nici directia in care ne îndreptăm. Cine ne îndreptăm? În ce direcție? În ce direcție ai vrea să ne îndreptăm, ca să îți placă ție, și să fii fericit?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Asta simt si eu, de cand a plecat LLP de la ProFM sad