| BuGsstormbunny a întrebat:

Credeti ca iarna urmatoare vom avea parte de zapada ca in 2018? Iarna 2019-2020 nu ne-a prea adus zapada doar cateva episoade.

10 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Intotdeauna de cand lumea au fost zone in Romania in care a nins abundent si zone in care nu a nins sau a nins foarte putin.

| Apokales a răspuns:

Meteorologii nu pot prezice vremea pe mai mult de 72 de ore, tot ce-i mai mult de atat este fabulatie. Deci nu se stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu incalzirea globala nicio sansa…

| Speranta12 a răspuns:

De ce, o sa pierzi pariul daca nu va ninge?

| BuGsstormbunny explică (pentru Speranta12):

Hai ca pierd pariu daca e.

| Anonima163333 a răspuns:

Sper ca da. 2018 a fost cel mai tare an din toate punctele de vedere.

| BuGsstormbunny explică (pentru Anonima163333):

Da, a fost si cald vara si primavara, dar iarna a fost zapada adevarata.

| Anonima163333 a răspuns (pentru BuGsstormbunny):

Exact.

| NuCitescNotificari a răspuns:

Nu cred ca o sa mai fie zapada, poate doar o sa ninga putin prin noiembrie sad

| Pati2500c a răspuns:

Nu cred ca o sa mai avem asa zapada datorita incalzirii globale sad