| Ionică a întrebat:

Credeti in fantome? Exista in Romania si in strainatate? Multumesc!

8 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Acuma cu crezutul am intelez ideea. Dar cu existenta lor in Romania si in strainate chiar nu am inteles-o. Daca presupunem ca exista in Romania, au nevoie de vize pentru a merge si in strainatate sau invers? Imi scapa mie ceva?

| elamit a răspuns:

Nu cred in fantome astea sunt basme

| TutiQ a răspuns:

Nu cred in fantome. Si daca ar exista, da-ti seama ca ar exista peste tot, nu numai in Romania. Ma rog, intrebare de plictiseala.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred in totalitate dar o sansa le dau datorita filmelor cu fantome. Daca ar exista ar fi peste tot pe planeta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu una cred ca exista fantome dar...nu sunt sigura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred ca exista locuri bintuite de fantome in toata lumea

| RansleyGriswold a răspuns:

Fantomele sint spiritele oamenilor care nu sau dus in rai/iad
Ele raman pe pamant cu ajutorul dorintei lor de razbunare, sau cand sunt tinute captive de un demon, spirit-vampir....ETC

| Andrei_Ștefi_ a răspuns:

Da cred pentru ca au existat înaintea noastră si alte civilizati.