| AlexDorinel a întrebat:

Salut! Cum ar arata Romania fara rromi si fara romani plecati in diaspora (adica sa se intoarca toti)?

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Cam la fel, doar ca mai multa sărăcie
Mulți români sunt mai rai ca țiganii iar si mai multi sau ridicat din sărăcie datorită țărilor străine

| mentholinks a răspuns:

Mai saraca, mai mizerabila.

| CostinAlamariu a răspuns:

Mult mult mult mult mai bine si mai civilizata. Mult mai curata, mai pasnica, mai linistita, cu mai putine crime si jafuri, cu mai putine conflicte si tensiuni rasiale si pot continua pana la dimineata big grin

| NotNamed a răspuns:

Mult mai evoluată. Am fi si noi o tara mult mai respectată si care nu am mai fi vazuti rau pe plan internațional. Romania are foarte multe creiere stralucite care lucrează in străinătate sau chiar si aici in tara dar care nu sunt bagati in seama. Tiganii au avut un impact major in prostirea omului, asta după crestinism. O populație mult mai mare ar fi înseamnat taxe mai mici si salarii mai mari deoarece eram mult mai multi romani cu creier si muschi care sa muncească si să facă ceva bun dar si o populatie mai numeroasă care sa plătească taxe pentru ca guvernul sa aiba din ce marii. Infrastructura s-ar dezvolta extrem de mult deoarece s-ar pune foarte mare presiune pe parlament datorita mintilor stralucite si poate atunci soarta PSD-istilor ar fi fost distrusa in fața a 20 de AK-uriwinking