| AYKSSSSSSS a întrebat:

Salut!
Cum as putea face sa castig la loto fara sa cheltuiesc multi bani? Am auzit de la cineva că există niște "combinații" pe care le poti face ca sa castigi. Ce jmecherii si combinatii stiti?

P.S.
Va rog nu luati in ras postarea si nu dati mesaje de genul "nu ai cum sa castigi la loto".
Daca nu se putea castiga la loto nu mai existau oameni bogati, voi credeti ca dementul de Bill Gates prin munca a devenit milionarhappy
(Si acum profita cu injectia asta sa extermine populatiea)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de 2 luni jumate de pe aparate trăiesc,nu am loc de muncă,nu am nimic,părinți morți, familie indiferenta, dar vad că Dumnezeu nu vrea să mă lase, am inceput să devin credincios, nu ai cum sa ai atâta noroc sa nu fi pe minus la pacanele, am băgat acum câteva zile în jur de 900 de lei, pierdeam până am. ajuns la 150 de lei, și deodată apar șeptarii și iau 18400 de lei, deci daca pierdeam banii aia nu mai aveam ce manca, și cred că îmi puneam capăt zilelor că nu aveam de unde sa fac rost sau cine să îmi dea! De aproape 3 luni de zile jucam in medie odată la 2-3 zile și ba eram pe minus ba pe plus, dar în general eram pe plus că băgăm 100-300 de lei de lei, ii pierdeam și de nervi mă reintorceam acasă după bani sa ii recuperez evident, și chiar îi recuperasem, eram de munte ori pe plus, doar de 2 ori ori am pierdut 400-500 de lei dar și pe aia ii recuperasem; băgasem odată 200 de lei și când am ajuns la 3 lei am prins un mega win de 500 și ceva de lei,deci numai mega win și huge win prindeam,de big win nici nu mai zic, in serie prindeam, trebuia deja sa fac foamea de mult, să vând și lucruri din casa ( oricum nu am celaughing ) dar numai Dumnezeu a făcut minunea asta sa îmi mențin banii, sa îmi permit să îmi cumpăr ce vreau sa fiu pe minus și brusc sa revin la valoarea inițială, așa am câștigat 2 luni jumate cred că aș putea scrie și o carte despre asta cat noroc am putut sa am. Alții au pierdut sute de milioane,au ajuns să nu aibă nici ce manca,nici de țigări! Eu in nebunia mea am jucat pe premiza: " ori la bal ori la spital" adică aveam foarte putini bani ( cateva sute de lei) și am riscat totul cu riscul de a nu mai avea ce manca și nu plati facturi,de a deveni un zero barat! Eu nu lucrez, nu fac nimic și vin banii aproape bătând din degete! Dar acum câteva zile nu știu ce făceam daca pierdeam toți banii, efectiv te hipnotizează aparatele, ajungi sa devii irațional, zici: las, că joc 20-50 de lei și când în colo ajungi sa îți joci toți banii, sa pierzi absolut totul în câteva clipe! E o nebunie, îți dă o aducție ieșită din comun de le visezi și noaptea! Eu in viața mea nu am jucat la așa ceva dar m-am luat după alte primate, băgasem cate 10 lei și luasem de doua ori 100 de lei (200 )
De atunci am devenit maniac
Deci, sfatul meu este sa eviți așa ceva, mai bine te poți baza pe munca, ce-i in mana nu-i minciuna.
Eu și azi am prins un bilet la fotbal de 175 de lei, pusesem 15 lei, dar eu nu pot dormi sa merg la lucru, sunt oricum constrâns să merg la lucru.
La loto am incercat și e aproape imposibila calea de a face bani din așa ceva

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

1840 de lei nu 18400, my bad. Nu mai vreau sa aud de ele, mi-a dat max damage sănătății!
O sa joc 5-10 lei la fotbal și cam atât. La loto niciodată nu am câștigat, dar nici nu prea am jucat. Cu banii aia ce ii joc la loto am 65-70% șansă să prind un bilet la fotbal, uneori chiar 90% cum a fost și ieri.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La cum gandesti te inteleg, o sa ajungi bogat in datori

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cand credeam ca v-ati potolit cu rahaturile conspirationiste cu gates si vaccinurile a mai aparut un imbecil.

| ionur a răspuns:

Nu știu chiar nu știu. da știi sigură ba chiar mai mult decât sigur frate ca aparate astea și jocurile astea distruge multe vieți și famili întregi ai grija nu cade pe așa drumuri ca știu mulți pe aicia care muncesc și mai bine de jumate de salariul lor se duc le rahaturile astea care le nenorocește viata o data ce țiau întrat în sânge rahaturile astea nu mai ieși din ele eu asta vad la mulți ca fac și de când sunt aici și muncesc mulți acelasi lucru face și ma ia durere de cal ma jur pe Dumnezeu ca uneori ma enervez atâta de rău și nu pot înțelege cum poate bagă atâția bani acolo când acasă au famili și copii. Îi mulțumesc lui Dumnezeu din toată inima ca m-a ținut departe de asa oamenii și de asa ceva am o mare frica sa nu ajung vreodată pe asa drumuri eu nu am băgat în viata mea un singur leu în asa ceva mai bine ii pier mai bine ii pierd frate decât sa ajung sa bag bani în asa ceva ai grija stai departe de asa ceva ca nu este de joaca și nici de glumit mulți au rămas fără case și famili din cauza la asa ceva ai grija frate ce faci și deschide ochi mulți sunt invidioși și au răutate în ei nu face greșela sate iei după toti drogați și sa bagi bani în așa ceva o sa faci o mare greșeală rău de tot.