| stefanfanu a întrebat:

Salut.Cum fac sa scap de o extensie la google chrome.Cand intru in chrome prima pagina e google si daca dau "Fila noua" imi apare extensia Mixi dj search.Nu stiu cum sa o sterg.Am intrat si la setari,am sters-o si de la extensii, si din calculator dar tot a ramas.

2 răspunsuri:
| ??c??? a răspuns:

Ai putea să faci cum a zis @Luminou dar dacă nu merge încearcă să dezinstalezi chromul și să îl reinstalezi.

| Luminou a răspuns:

Tragi iconite, si unde scrie acolo jos in bara de la Crhome " Cele mai vizitate" si "Aplicatii" o sa apara un cos de gunoi langa care scrie "Eliminati din Crhome". Trage-l acolo.