| Kolors a întrebat:

Cum se face ca in Craiova mai sunt pizzerii deschise? Si unele au si meniul zilei.Parca se inchideau toate. Daca vreti sa va spun si care sunt alea va spun cu mare placere.Dau si funda celui care ma lamureste.

Răspuns Câştigător
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, s-au închis doar locurile în care se pot aduna oameni. Au voie să-ți livreze acasă.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Oficial, fac livrare la domiciliu

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sună la poliție. Te lămuresc ei. Dă-le fund ă.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Chiar nu ai habar cu cine vorbești. Dacă ai ști cât de puțin am eu nevoie de fundița aia ca să pot trăi. Să racul de mine. Nu mai pot de ciudă, clocotește în mine.

Răspuns utilizator avertizat
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Poți merge să mănânci acolo sau doar îți livrează acasă?

Răspuns utilizator avertizat
| FreddieM a răspuns (pentru Kolors):

Pai tocmai astia trebuie sa continue sa produca mancare si sa o livreze pentru cine nu poate iesi din casa. Parerea mea, e ca nu e o idee rea.

| supadeceapa a răspuns (pentru Kolors):

Nu, s-au închis doar locurile în care se pot aduna oameni. Au voie să-ți livreze acasă.

| Trustmotorcy a răspuns:

Probabil pentru ridicarea produsului dintr-o comandă dată online.