| Roxin a întrebat:

Cum te-ai descrie? Cum te vezi?

26 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Visator, ambitios, un adevarat luptator in scopurile mele/

| Roxin explică (pentru Drimmero):

Multumesc!

| Drimmero a răspuns (pentru Roxin):

Nu ai pentru ce, fa-ti 'meseria' in continuare!

| Roxin explică (pentru Drimmero):

A devenit ''meserie''? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Roxin):

Una dusa pana la capat cu satisfactie si succes, fireste ca am glumit.

| Frank51 a răspuns:

Sensibil, introvertit, calm.

| gemeni6226 a răspuns:

Sunt o persoana care mereu zimbeste si am un cuvint bun pentru toata lumea.Sunt capabila sa gasesc fericirea in lucruri marunte si nu sunt ividioasa pe nimeni.

| UnBroken2016 a răspuns:

Ce a spus Drimmero mai sus, mai putin partea cu visator. Cand imi pun ceva in cap il fac si nu accept ajutor de la nimeni. Altfel nu as dormi noaptea daca nu as stii ca nu am reusit doar din munca mea.

| Roxin explică (pentru UnBroken2016):

Trebuie sa te scot la o bere intr-o zi. Neaparat!

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Roxin):

Pacat ca locuim in tari diferite laughing.

| Roxin explică (pentru UnBroken2016):

Macar sa fie asta marea problema. laughing

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Roxin):

laughing. NU stiu daca ma crezi dar a fost foarte adevarat ce am spus mai sus. Multi ar zice ca sunt narcisist sau nesimtit dar mereu mi-a placut sa pot spune " Uite fraiere, masina aia, casa aia, ceasul ala sunt din banii mei, poti spune la fel?". Sunt nebun, stiu rolling on the floor.

| Roxin explică (pentru UnBroken2016):

Lasa ca si eu fac la fel de multe ori. laughing) E mandria lucrului obtinut de tine.

| Aberdeen a răspuns:

Mă văd bine: ca pe o persoană sinceră, de încredere, sociabilă. Pe de altă parte, încăpățânată, câteodată lipsită de răbdare.
Îmi place de mine, ce să mai! :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=8W3quiUea1k

Asa zice lumea :s
(glumesc :)) )

| Roxin explică (pentru anonim_4396):

laughing) Epic! Sper ca nu semeni cu el.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roxin):

Deloc laughing Daca semanam, nu mai ieseam din casa, sau daca ieseam, nu era de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Al naibii de frumoasă și inteligentă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un om obisnuit, cu parti bune si parti "mai putin bune".
Momente fericite in care aproape(doar) am "atins norii" si momente grele care adeseori m-au coplesit om mi-au adus multa tristete...

Cu toate astea sunt un om puternic..sunt tot aici, traiesc!

| ALittleDeath a răspuns:

1. M-as descrie in cuvinte.
2. Ma vad in oglinda.

| Roxin explică (pentru ALittleDeath):

Aproape ca am ras. Aproape.

| ALittleDeath a răspuns (pentru Roxin):

Nu asta era intentia mea oricum laughing

| Roxin explică (pentru ALittleDeath):

Nici a mea.

Răspuns utilizator avertizat