| Liviu321 a întrebat:

Salut, daa imi apare pe ecranul telefonului mobil niste linii a niste punctulete ce inseamna ca este? am displayul spart sau am pixeli morti? care ete solutia pentru ambele probleme?

Răspuns Câştigător
| Lala a răspuns:

Buna.
Display-ul nu-i spart, dac-ar fi spart ai observa, te asigur happy in schimb ai dreptate in legatura cu pixelii happy Din cate stiu eu, nu se mai poate face nimic, nu pot fi inlocuiti. Eventual ti-ar putea schimba display-ul cu totul, dar nu ma pricep happy, intreaba la un service ceva. Succes!