| WonderGirl7 a întrebat:

Daca acum 6 luni am visat ca băiatul care îl placeam o sa ma placa si fix asta s-a întâmplat in realitate, e doar o simpla coincidenta sau e mai mult decât atât?
Pot sa zic, ca el nici nu imi dădea semne, ca asta avea sa se întâmple, noi nici măcar nu am vorbit atunci.
Voi ce credeți? Mi-a dat feste mintea sau?
Mie mi-e puțin frica de treaba asta. Mi se pare chiar ciudata.

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu este nimic ciudat.

| Celcestietot a răspuns:

Pai ai avut un deja vu atunci cand s-a intamplat asta? Imaginea din vis a fost prezenta si in realitate?

| WonderGirl7 explică (pentru Celcestietot):

Eu am visat ca el ma va plăcea(in vis) si dupa 6 luni de la vis, am aflat ca ma place.
Asta mi s-a părut ciudat...
Ce crezi ca poate fi? e doar o coincidenta sau ce?
Is curioasa sa aflu.

| Celcestietot a răspuns (pentru WonderGirl7):

Cine stie...

| lorena66 a răspuns:

E coincidentahappy
E ceva ce-ti doreai tu sa se intample, daca ar fi fost sa fie o dorinta implinita, asta ar fi fost in cazul tau. Faptul ca te place dupa ce ai visat asta e o coincidenta. Ma bucur pentru norocul tau.
Sper ca te-am ajutat!

| WonderGirl7 explică (pentru lorena66):

Nu i noroc crede ma. El vrea relație(ma place) si eu vreau, dar nu pot sa ma bag(in relatie), deoarece habar nu am cum se săruta persoane (si am 16 ani totuși), si cred ca renunț? mi ft rușine sa ma fac de ras, n-am experienta si asta e.
N am cine sa ma învețe.
Ma suport asa proasta si timida, n am ce face, plus ca el deja are 2 realtii si este si experimentat.
? Ito dai seama ce șansă am avut si mi am ratat-o?
plus ca eu l am plăcut si l am avut crush 10 luni, si acum cand ma place, nu pot sa ma bag in relatie, deoarece mi rusine si n am experienta.
Sper sa nu mor singura si mută asa si la 20 de ani?

| lorena66 a răspuns (pentru WonderGirl7):

Asta i-am zis-o si fostului: cum sa ai experienta daca n-o castigi? Da a te place cu adevarat, va avea rabdare.

| Dennis1993 a răspuns:

Este pur o simpla coincidenta. Dacă tu vrei ceva sa iasă cumva asa va ieșii mai devreme sau mai târziu. Dacă tu i-ai dat ce a văzut. Și totul vine de la sine