| AlexDorinel a întrebat:

Salut, daca CNPul meu incepe cu cifra 5 sunt smecher? Ca sunt nascut dupa 2000

6 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Nu esti smecher, smecheri sunt cei ce CNP-ul lor sunt in baza politiei la protejati, adica oameni influenti care cand politia ii legitimeaza, vede CNP, noteaza, si cand te duci la politie, nu-ti face nimic.

Nu te uita la aia care-s pedepsiti fie politicieni sau altii, ca aia se doreste sa fie pedepsiti, eu ma refer la aia care nu se doreste a fi pedepsiti cu ceva, aia scapa de fiecare data, vad aia CNP, "aha, asta e din ala.", si aia e.

Incepea cu 1 pentru barbati, si cu 2 pentru femei, nu am inteles de ce incepe acum cu 5.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru AlexDorinel):

Nu e vb de smecherie, e vb ca o avea o logica 5 ala sau ce cifra o mai fi.

| mastadont a răspuns:

Eu sunt mai șmecher. Al meu începe cu 1 deci pot să spun că sunt number one big grin

| Florin9Florin9 a răspuns:

Cei cărora le începe cu 3 îs cei mai șmecheri big grin

| UnDiavol a răspuns:

Ești șmecher