| lucian69 a întrebat:

Salut, daca creez o pagina pe facebook (de aia cu LIKE) o sa apare cine este creatorul paginii? Sau arata ceva cum ca X a facut pagina?

Răspuns Câştigător
| LeeOm a răspuns:

Nu, nu aparehappy Funda?

| lucian69 explică (pentru LeeOm):

Gata ti-am dat fundahappy Desi mai am o intrebare daca mi-ai putea raspunde te rog, deci am o pagina care are aproximativ 30 like-uri si cum as putea sa o sterg?

| LeeOm a răspuns (pentru lucian69):

Nu poti sa iti expic asa, dar uite un link. Sper sa te ajute :D https://www.youtube.com/watch?v=COanIzO3MHM

| lucian69 explică (pentru LeeOm):

Inca ceva si gata nu te mai bat la caplaughing
Deci am folosit un site pentru a face like-uri la pagina, dar nu este chiar bun pentru ca dupa un timp dispareau like-urile. Nu stii tu vreun site bun care sa fac like-uri? Sau generator de like-uri ceva dar sa fie bunbig grin

5 răspunsuri:
| Moddi a răspuns:

Nu, tu nu trebuie sa dai niciun detaliu de pagina ta de facebook sau numele tau!

| Manea_Catalin_1995 a răspuns:

Nu aparewinking