| Jack99 a întrebat:

Daca la liceu a fost foarte rau, nu am socializat, de ce e asa de greu sa ma integrez la facultate, desi imi doresc?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cauza acelorasi motive pentru care nu ai facut-o si in liceu. Problema este la tine. Nu la ceilalti. Schimba-ti atitudinea si modul de abordare fata de cei din jur.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Pentru ca nu ai exersat, si probabil vezi treaba asta putin deformat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pui aceleasi intrebari de ani, analizeaza putin caracterul/atitudinea ta ca astea pot avea o "radacina" implementata incã de mult.