| anonim_4396 a întrebat:

Daca sunt printre dumneavoastră persoane care lucreaza la avon, caut un ruj sau luciu de buze first kiss cred ca este din gama color trend, are cineva de vanzare? Multumesc. Caut pentru cineva acest ruj.Si poate mă puteti ajuta. Multumesc, că am vazut ca sunt persoane pe acest site care sunt distribuitori Avon.

Răspuns Câştigător
| Mirris a răspuns:

Baiatul a vrut sa fie politicos.Sunt si alte persoane mai in varsta.Ideea e ca el asteapta un raspuns la intrebare si tu il iei cu altele.Nu te supara

3 răspunsuri:
| Omis a răspuns:

Poti comanda direct de pe pagina lor. Iti faci un cont de client si gata.

| Mirris a răspuns:

Sunt rep. Avon daca te intereseaza vreun produs...