| ILied a întrebat:

De cam un an simt ca-mi e dor de cineva si sunt suparat. De ce am senzatia asta?

Răspuns Câştigător
| Alexysa a răspuns:

Poate ti-ai cerat cu prietenii, poate nu mai iti merge un joc si ai acolo multi prieteni

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si cum se face ca persoana respectiva nu stie ce simti pentru ea? De ce nu-i spui? De Craciun se intampla miracolehee hee

| dede070707 a răspuns:

Mda. esti nostaligc.

thinking

| silence a răspuns:

Pai asta e ceea ce simt si eu. de un an.( si ceva ) sunt plecata din tara. cu parintii. am fost nevoita.chatterbox. dar mi-am dat seama ca am facut o greseala si trebuia sa raman acolo. cu prieteni, prieten love struck si bunici. care in momentul asta simt ca am nevoie de ei mai mult ca idiotii de parintii angry.oh go on nu mai conteza,. cat despre tine. poate iti lipseste cineva cu adevarat sau poate nu te mai intelege nimeni.thinking sunt mai multe motive de a fii suparat. si din care poti sa iti fie dor. incearca sa vrbesti cu parintii sau sa vorbesti cu un prieten/a. mai bine sa iti ridice moralul.
cum crezi happy
bafta happy