| anonim_4396 a întrebat:

Salut ...de ce in majoritatea cazurilor femeile sunt atrase de barbatii mizerabili, dezordonati sau care pur si simplu le trateaza ca pe niste "carpe"?!

8 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Foarte simplu, pentru ca in trecutul indepartat aia ai dracu erau buni pentru protectie, asa ca ele au ramas adaptate sa fie atrase de golanei, nesimtiti, figura lor exprima acele calitati ancestrale care ajutau la protectia familiei. Unu cuminte are figura de pampalau cumva, creieru femeilor nu il detecteaza ca atractiv pentru ca nu inspira calitatile alea putere, stabilitate si asa mai departe. Nu am evoluat din acest punct de vedere din pacate, legile atractiei au ramas pe stil vechi.

| Mosotti a răspuns:

Nu sunt majoritari, aia placuti sunt mai putini, 80 % din femei sunt medii atractive, dar abia cam 20-30 % din barbati sunt atractivi din pacate, de acolo vine expresia ca femeile trag pe barbati, ca-s prea multi neatractivi, asa ca ele stau cu ei ca sa-i foloseasca, are casa, bani, munca, ca o vorba ca asta iese doar daca sunt foarte multe cazuri. La aia misto ele le dau lor, asa cum si barbatii dau la femeile placute, e reciproc daca nota e reciproca de atractivitate. Sunt atrase de ai dracu am zis de ce, e o contradictie, constient ar vrea unu bun, real simt atractie pentru rai, si tot ele sunt nemultumite. Nu neaparat ca ele au caracterul prost, in nici un caz, si alea cuminti vor aratos care automat poate fi golanas (evident ca nu toti sunt asa, dar majoritatea), Deci sunt atrase toate de aceiasi tipi, una aparent cuminte si-ar rata si viata daca i se pune pata pe unu din asta, ca nici nu poate controla ce simte la o adica. Dar daca nu gasesc, sta cu cine o fi, asta e. Din pacate astea sunt femeile, cum am zis creierul nostru ancestral a ramas.

| Celcestietot a răspuns:

Masochiste acele femei. Cine îmi evaluează negativ răspunsul, se simte laughing!

| Sofer a răspuns:

Asa le place sa fie tratate exact la fel ca caracterul lor de cacao.

| oglindasultanului a răspuns:

A, alea sta cu ei pentru ca nu au fost lasate sa aiba o viata fara ei.

| Dalmore a răspuns:

Pentru că ăia sunt majoritari rolling on the floor. Nu au de unde alege.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În majoritatea cazurilor așa sunt și ele, cine se aseamănă se adună.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasã frustrarile. Le abuzeaza cumva fizic? Atunci inseamna ca nu le trateaza asa.

Mai mult ca sigur aia le trateaza "normal", doar ca tu cu creierasul ala mic vezi asta. nu le trateaza ca ca pe niste printese, asta e chestia. Doar pentru ca au vagin.

Aia de mai sus se simte speciala, sufera de solipsism saraca laughing