| anonim_4396 a întrebat:

De ce in orasul Hunedoara nu se fac angajari pentru oameni cu dizabilitati? Gasesc tot felul de locuri munca de genul asta dar in orase mai mari.

Sunt si eu o persoana cu dizabilitati si sunt foarte dezamagit ca nu am unde lucra ca sa pot castiga o paine.

Daca stiti un loc de munca macar in afara orasului as fi recunoscator pentru voi.

5 răspunsuri:
| Necuvântător a răspuns:

Tu nu mai ai încă un cont?

| Xenoverse1 a răspuns (pentru Necuvântător):

Daca tu vii sa ma intrebi daca mai am un cont? Ai facut efort degeaba ca sa pui raspunsul acesta.

| Necuvântător a răspuns (pentru Xenoverse1):

Atunci să-ți dau un răspuns (cu ușurință):
Pe noi poveștile persoanelor cu astfel de dizabilități ne lasă reci. Drept dovadă nu prea primești răspunsuri, dar tu tot insiști cu astfel de întrebări. Insiști pentru că ești un handicapat mintal, asta ești. Resemnează-te, ești inapt, nu ești bun de nimic. Te mai întrebi de ce nu te angajează nimeni? De handicapat ce ești!

Răspuns utilizator avertizat
| Xenoverse1 a răspuns (pentru Xenoverse1):

Pentru asta primesti block.