| andrei24074444 a întrebat:

Salut, de ce mereu cand rulez tigari manual ramane foarte mult spatiu in capat si tutunul este foarte rar desi putin destul? Cum pot preveni?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cumperi tigari gata facute!

| andrei24074444 explică (pentru Violleta2022):

Ok, eu am intrebat ceva si tu imi zici altceva, nu mai raspunde aiurea

| Violleta2022 a răspuns (pentru andrei24074444):

Nu stiu daca tu realizezi ca nu-ti poate arata nimeni, din spatele ecranului cum se infasoara o tigara... deci nu ai cum primii vreun raspuns la ce vrei tu, dar eu ti-am oferit o sugestie, cum poti scapa de frustrarea asta, daca cumperi tigari gata facute.

| mastadont a răspuns:

Cumpărăți o mașină de rulat și ai rezolvat problema. Dacă le rulezi manual atunci nu uita să o bați după ca să se adune tutunul.