| anka26 a întrebat:

Salut.de ce nu merg screensavers-ele la nokia c5? trebuie sa instalez ceva?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu le-ai bagat in arhiva corespunzatoare, cauta tutorial in youtube sa afli cum se face.

| anka26 explică (pentru mgtow):

Ma refer ca nu merg sa le pun pe fundal.cand le pun pe fundal imi apar ca wallpaer nu ca animatii

| mgtow a răspuns (pentru anka26):

Daca nu poti sa dai la (set as screensaver) du-te la optiunile mobilului si acolo la ecran trebuie sa apara o optiune intrebandute ce imagine/animatie vrei sa pui la screensaver. Alta cauza poate fi ca nu e activata optiunea de a se afisa screensaveul.