| matchpoint a întrebat:

Salut, de vreo doua zile foarte incet se deschid intrebarile pe acest site. Tin sa precizez ca doar pe acest site intampin acesta problema. Sa fie din cauza numarului mare de utilizatori?
Efectiv nu mai am rabdare sa aspept pana se deschide o intrebare. Aveti vreo idee. Multumesc. Pa

2 răspunsuri:
| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Incearca sa intri de pe internet explorer ...merge mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa navighezi cu google crhome, merge mai repede. Si mie mi se intampla asa cateodata, dar nu la toate intrebarile.