| EduGab a întrebat:

Din cate am inteles, iti poti face tu tigara electronica pe piese? Este adevarat? De ce as avea nevoie, adica piesele astea atomizor, clearomizor. Sa stiu ce trebuie sa cumpar. Multumesc anticipat. DAU FUNDA la cel care ma lamureste.

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Pararea mea ar fi ca nu se merita sa iti faci o tigara electronica de la 0. Da poate e convenabil din punct de vedere al puterii (fumul-ui).Dar vorbind financiar nu cred ca se merita gandeste-te daca vrei sa iti cumperi un pc.Da se merita sa iei piesa cu piesa dar trust me nu merita sa iti cumperi tigara electronica asa cum doresti tu. Ceea ce ai putea face e sa iti cumperi una gata facuta si sa ti-o modifici daca doresti.De ex ii schimbi rezistenta ledu s.a.s.Bafta x_X

2 răspunsuri:
| GoguStrigoi a răspuns:

Mai bine ai lasa fumatul... Nu e sanatos! :-|

| onix33 a răspuns:

Nu cred ca se merita atat de mult, adica nu faci mare economie, cel putin daca vrei sa iei ceva klumea care chiar sa te ajute sa renunti. Vezi ca exista multe kituri pentru incepatori care sunt ok la pret, uite de exemplu http://www.tigaraelectronica-nr1.ro/tigara-electronica-ce4-plus.html