| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Dupa parerea voastra credeti ca este greu sa gasiti o persoana potrivita pentru voi care sa va placa pentru ce sunteti si cu care sa aveti o relatie de lunga durata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cres ca pana la urma o vei gasi la momentul potrivit.
Toate se intampla in viata atunci cand trebuie, nici mai devreme, nici mai tarziu happy

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista persoana potrivita suntem animale infidele care actionam emotional, eu nu cred in jumatatea mea, jumatatea mea sunt eu atat, dupa parerea mea fericirea nu sta in sexul opus poate tristetea da sta in sexul opus si suferinta in afara de sex ce naiba ai de la o relatie? ipocrizie, minciuni, falscitate etc

| Doarunaltutilizator explică (pentru RAY):

Incearca sa fii mai optimist nu se stie.

| RAY a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Posibil ca da

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Este oarecum greu. Daca ma intrebi pe mine... este chiar greu. Doar ca acea persoana o sa apara, si nu o sa mai conteze ca a intarziat.

| RainmakerX a răspuns:

Depinde...
Nu cred ca este neaparat greu... Este mai mult noroc. Unii gasesc acea persoana pe aceeasi strada cu ei in timp ce altii trebuie sa caute ani buni.

Este doar parerea mea.
Succes!

| sublime89 a răspuns:

Da, e greu, de aceea nici n-am prea incercat.

| R0R0 a răspuns:

Este mai mult decat greu. Ma plictisesc foarte repede. Tipul ala ar trebui sa ma surprinda in fiecare minut cu ceva.

| gemeni6226 a răspuns:

E foarte greu, nu numai acum cit sunt vaduva de 5 ani dar si cind eram tinara am gasit foarte greu potrivire.La 25 de ani mi-am cunoscut sotul.Cred ca acum deja nici nu o sa mai gasesc, toti barbatii liberi sunt cu multe, foarte multe ifose.

| Idkidk a răspuns:

Da.

| RainmakerX a răspuns (pentru Idkidk):

Ce raspuns lung laughing

| Idkidk a răspuns (pentru RainmakerX):

Ştiu, m-am chinuit mult. laughing Bhuaha, cum vrei să scriu? Că am unghii false! rolling on the floor Îmi cad.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Idkidk):

Amuzant.

| Idkidk a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

De ce? -.- Am dat un răspuns :,, Da,,

| blAster85 a răspuns:

Da

| alexfab33 a răspuns:

Nu, nu e greu. Daca cunosti mai multi oameni cu siguranta intalnesti cel putin unul care se potriveste cu tine. Mai mult poti sa iesi si sa cauti oameni care au interese asemanatoare cu ale tale. Bafta!

| FlorinBulgaru a răspuns:

Observația mea este că prima iubire chiar pune suflet, chiar iubește, tu să nu faci greșeala să o părăsești, suferă și nu o să mai iubească cum a făcut-o, în concluzie, dacă ai noroc și o fată care te place, și e prima persoană care o place, ești norocos, am trăit-o și eu, am plăcut pe cineva, m-a lăsat, mă place cineva, sunt prima persoană de care-i place și etc, trebuie să n-o pierd, asta e în sinea mea, mult noroc cu asta!