| Hdhdj a întrebat:

Salut! E cineva de aici student la drept? De preferat din București? Cum vi s-a parut admiterea? Cum e să fii student la drept? După ce ați terminat facultatea, v-ați gasit greu de munca? E bun salariul?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Despre ce salariu vorbesti frate?
Intai faci munca voluntara prin notariate vreo cativa ani, daca ai noroc sa te ia cineva pe langa el, fiindca posturi de munca nu se infiinteaza in fiecare an, dar studentii termina cu miile, carora li se alatura si cei care au terminat in anii trecuti si care inca nu-si gasesc de munca.

| Hdhdj explică (pentru Violleta2022):

Ironic ca ai raspuns la o intrebare ce are legatura cu dreptul si ai poza cu un personaj din "Suits".