| JustWannaDance a întrebat:

E vorba despre mine si prietena mea :X
Eu si Alexandra (prietena mea...) avem multe in comun :X
De aceea vrem sa mergem intr-o tara straina :Spania, Mexic, Canada...
Tarile in care se vorbeste spaniola, fiind ca cunoastem limba happy

Am vb. cu parintii nostri, dar au spus ca nu se poate fiind ca trebuie sa ne terminam scoala, bla bla bla...straight face

Noi am vrea sa devenim cantarete pentru. ca avem o voce frumoasa >; d<
+Suntm in corul scolii.
Am vrea sa ne vada cineva cum cantam si sa ne spuna ca putem merge in ata tara unde ne putem dezvolta vocea mult mai mult love struck.
Asta e visul nostru cel mai mare, desi parintii ne interzic asta, iar noi suntem triste mereusad
Ce putem face? cryingcryingcrying

1 răspuns:
| nyachi a răspuns:

De ce nu incercati sa va inscrieti la o scoala de muzica sau ceva de genu, un curs ceva?