| costincobra02 a întrebat:

Salut eu am 17 ani și am 171 cm în înăltime cum este posibil având in vede că tatăl meu are 172 si mama 165. Bun o să spuneti pai si ce este în neregulă? Păi veri mei au 184 cm si au părinti mult mai scunzi ca ai mei cel putin unul dintre părintii unuia fratele tatalui meu are 150..Cum frate? Cum? Si fisu are 183-184...Cum? Sunt foarte supărat pe chestia aceasta..Seamănă cu bunicul ok..eu de ce nu semăn.Ambii bunici si din partea mamei si a tatălui au 180+. Sunt extrem de supărat de la 15 ani nu am mai crescut deloc. Poate să fie și de la faptul că petrec mult timp la calculator dar nu cred, adică stau și mă uit prin oras sunt băieti care au 180+ și au cocoasa..chiar un prieten are cocoasa si sta mult mai mult ca mine la calculator si are 183.Eu de ce sunt asa scund? Nu stiu ce să mai fac parcă am cerut mare lucru 180 măcar să am si eu, ce genetic de am si eu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ai de crescut 3 ani. Te plangi mai rau ca o fata.

| KindKid17 a răspuns:

Am 1,90, crede ma ca ating toate crengile de la copacii plantati langa trotuare laughing Dar e faina senzatia pentru ca toti se uita la tine si iti da aer de incredere asta happy

| anamariarot a răspuns:

Și eu mi-aș fi dorit să fiu mai înaltă, dar de pe la 14 ani n-am mai crescut. Zic să fim mulțumiți cu ce avem, că se putea mai „rău". Puteai să ai 1, 50, de exemplu. Apucă-te de stretching/înot/baschet