| Voicu_Mirela_1991 a întrebat:

Eu am acces la internet prin router. Cineva mi-a aflat parola si imi foloseste netul. Cum as putea sa schimb parola la router? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Liviu_1987 a răspuns:

Singura metoda de a schimba parola de la router este sa suni la firma de unde ai netu si sa i pui sa iti schimbe parola cu una personalizata sau una facuta de iei o sa te intrebe... FUNDA"? happy

| Voicu_Mirela_1991 explică (pentru Gabriel_Liviu_1987):

Am sunat la firma si mi au zis ca ei nu pot sa mi schimbe parola din sediu

| Gabriel_Liviu_1987 a răspuns (pentru Voicu_Mirela_1991):

Atunci, cerele explicatii cum sa schimbi parola trebuie sa te ajute...

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat