| Anonimm30 a întrebat:

Salut, eu astazi m-am gandit mult la ceva. Fetele cu parul lung pana la fund, cum se descurca pe veceu cu parul ala?

9 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Cum se descurcă pe veceu?
Păi se descurcă precum majoritatea dintre noi.
Tu n-ai mai văzut femei cu părul prins.
Poate sunt singura care își poartă mereu părul prins.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Probabil cele care trec de aceasta lungime... il aranjeaza sau il tin intr-un anume fel.

| Catrice a răspuns:

Îl folosesc pe post de hârtie igienică, după îl spala la chiuvetăhee hee

| DoarBogdan a răspuns (pentru Catrice):

Retrag ce am spus despre imaginatie :/

| Catrice a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce repede își schimbă părerile unii...

| Nirvanaaa a răspuns:

Când îl aveam așa lung îl prindeam in coada. Chiar dacă îl țineam desprins aveam mereu o coadă de prins parul la îndemână.

| ShaOfHatred a răspuns:

Hmmmm, nu știu, că eu îl am scurt. Probabil îl leagă sau ceva. Just sayin'

| DonEduardo a răspuns:

Pesemne fiecare are modalitatea ei. Si sa stii ca nu sunt doar fete in situatia asta.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Eu una îl țin împletit happy cine sta absolut tot timpul cu parul desfăcut?