| GeorgeLezeu a întrebat:

Eu joc metin2 pe servere private si as dori sa imi spuneti niste servere de metin 2 private USOARE. USOARE adica sa aiba iteme pentru toate levelurile! sa fie +9 sa nu se ceara iteme la upgrade. sa aiba bonusuri tari si sa fie in magazin arme legendare si sa fie mari ratele! VA multumesc

Răspuns Câştigător
| LorDLeoN a răspuns:

Dinamik mt2 are tot ce zici si pe romana uh Empiremt2 nu-i chiar asa pe italiana... incearca Godmt2 intra pe youtube si scrie metine private sunt ff multe o sa gasesti noroc funda plz:X

3 răspunsuri:
| Dragos_9559 a răspuns:

Mondialmt2
scrii pe gogle mondialmt2
primesc si eu fundita

| GeorgeLezeu explică:

P. S : cum dau fundita?

| GeorgeLezeu explică:

Deci va rog sa puneti pe langa numele serverelor site-ul unde ma inregistrez pe ele si vad starea serverului + forum. va multumesc mult!
PS: Dinamik nu ma lasa sa scriu nimic unde ma inregistrez. poate nu am intrat eu unde trebuie. PLS HELP