| MyloveisJamaica a întrebat:

eu stau in Buzau. si am fost joi seara pe la ora 21:00 in cosmote si am intrebat daca are un telefon in stoc si au zis ca nu il mai au, si mi-au zis sa vin vineri dimineata pe la ora 11:00 sa dea comanda. am fost vineri, pe la ora 11 si ceva, si vanzatoarea a dat niste telefoane, si mi-a gasit telefonul tocmai in Braila. si a dat comanda. ea a spus ca telefonul vineri in 2-3 zile. intrebarea mea este urmatoarea: cand vine telefonul din Braila in Buzau in magazin? luni sau marti.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Marti.Atata dureaza.Eu sunt din Br.

| MyloveisJamaica explică (pentru darrio2007):

Deci marti big grin mersii mult happy

| MyloveisJamaica explică (pentru darrio2007):

Ai cumva o idee cam cand livreaza ei telefoane? mai pe dimineata, cam pe la pranz, mai pe seara? nu mai am rabdare crying

| darrio2007 a răspuns (pentru MyloveisJamaica):

Depinde prin ce este trimis de la Braila.Eu am fost sunat cu 4 ore inainte sa am comanda in mana.De catre sofer.Ma refer la cartela Indygen.Pentru confirmarea adresei.