| STEFANXxX a întrebat:

Salut.Eu totimpul vreau sa cant la acordeon cate 2 ore, de aceea ca sa fiu sigur ca au trecut 2 ore imi pun ceasul alarma peste 2 ore.Dar cand vad ca trece 1 ora deja ma lenevesc si nu mai vreau sa cant si vreau sa stau la calculator.Deci cum sa cant la acordeon 2 ore fara sa ma lenevesc.Va rog ajutati-ma. FUNDA!

2 răspunsuri:
| gummydoodle a răspuns:

Poi in primul rand gaseste o modalitate ca lucrurile din jur sa nu-ti capteze atentia, canta undeva mai izolat, nu stiu.Pe langa asta trebuie sa si iti placa sa canti, sper ca te tii de asta, e frumos.Bafta

| deagle13 a răspuns:

Daca nu iti place si nu vrei sa faci asta nu o sa faci niciodata.nu trebuie sa iti pui alarma... trebuie sa canti din placere.Eu cant cate 3-4 ore pe zi si nici nu stiu cum trece.Succes!