| 12345678912300 a întrebat:

Salut eu vreau sa plec in legiunea straina da nu am cu cine daca e cineva interesat sa-mi raspunda nu-mi vine sa plec singur?

Răspuns Câştigător
| CostaMate a răspuns:

Tipule acolo nu e de joaca, eu vreau sa merg acolo pentru ca stiu ce ma asteapta, si nu tine faza ca cine mai merge cu mine, acolo esti pe cont propriu, in misiuni ai echipa, dar nu trebuie sa te impiedice sa gandesti limpede, poate ai misiune impreuna cu cel care ai plecat in legiune si il vezi ca moare ce faci,, hmm? lasa prostiile, nu ai ambitie sa faci ce va de unul singur? nu trebuie sa fi impins de la spate, vrei ceva, fa-o, nu astepta

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cunosti ceva despre Legiunea Straina(cu litera mare)de vrei sa pleci acolo? Instructie, mod de viata, lipsa personalitate, animal 100%? Sau din auzite? Si de pe net?

| 12345678912300 explică (pentru darrio2007):

De cunoscut cunos si cea ce trebuie facut da am intrebat daca mai e cineva interesat sa mearga imi dau seama ca o sa fie greu dar daca n-ar fi greu ar intra oricine

| Kevinnn a răspuns (pentru 12345678912300):

Ai mers?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut si eu vreau sa plec in ``vara anului 2015`` daca esti hotarat sa mergi poate mergem impreuna.

| Kevinnn a răspuns (pentru anonim_4396):

Contacteaza-ma daca nu te.ai razgandit. ID: for3v3r.strong

| TheSmith a răspuns:

Acolo nu mergi la bar, ca sa iti tina companie. Daca stii ce vrei de la viata, doar fa-o.In primul rand tu depinzi de tine nu de altii...cum ar fi sa te lase, cu un cutit o cana din metal in mijlocul padurii amazoniene? Acolo esti invatat in primul rand sa inveti sa supravietuiesti de unul singur fara sa depinzi de nimeni.

| 12345678912300 explică:

Da pote mai e cineva interesat sa mearga