| Balonaseplutitoare a întrebat:

Salut, eu vreau sa public o carte cu mai multe poezii scrise de mine, as vrea sa stiu cate pagini ar trebui sa aiba o astfel de carte.

Răspuns Câştigător
| cre27 a răspuns:

Nu cred că există o regulă. Alege un număr care îți place, care simbolizează ceva pentru tine. Poți să te inspiri și de la alți scriitori să vezi câte pagini au operele lor. Am încredere în tine că o să alegi numărul perfect de pagini!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ar trebui. De la o pagină în sus.

| Balonaseplutitoare explică (pentru sadrian46):

Care e problema dumitale? Pe bune acum, daca esti atat de inteligent pe cat incerci sa pari, macar incearca sa dai un raspuns relevant care ar putea ajuta persoana in cauza, daca nu, tine-ti parerile strict pentru tine.Crede-ma in Romania sunt destui ignoranti care incearca sa para ce nu sunt... daca nu vrei sa ajuti, macar tine parerile pentru tine

| sadrian46 a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Am răspuns exact ceea ce știu, căci sunt scriitor și poet cu 4 premii literare și o lucrare publicată offline.
Dacă o să am nevoie de ajutor o să îți cer părerea, cu toate că nu știu la ce mi-ar folosi niște balonașe plutitoare, purtate de vânt.

| Balonaseplutitoare explică (pentru sadrian46):

Si de ce nu ar trebui ma rog sa nu public acea carte, si daca tot spuneti ca ati publicat, as dori si eu sa vad o lucrare de a dumneavoastra

| sadrian46 a răspuns (pentru Balonaseplutitoare):

Eu nu am afirmat nicăieri că dta nu ar trebui să publici un volum despre care eu nu știu nimic.
Îmi pare rău de o asemenea interpretare a răspunsului meu.
https://www.edituraecou.ro/carti/dosarele-x-si-kix-detail
O nuvelă premiată cu premiul 1 la un concurs literar.
https://dosarelexsikix.blogspot.com/2018/02/decizie.html?view=flipcard

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu există "cât trebuie". Cât ai.