| HUAWEHUAWE a întrebat:

Salut.
Fac sala de 2 saptamani si am o problema.
De exemplu cand fac abdomene cu picioare, am 3 aparate cu 3 exercitii la saltea, toate cate 3 serii de minim 15.
Fac suficient de usor toate tipurile de exercitii DAR daca vreau sa le fac consecutiv, in 1 ora, dupa 2 tipuri de exercitii a cate 4 serii pur si simplu simt ca n-am forta nici sa ma ridic din pat, amorteste corpul total si nu pot continua.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 12345600 a răspuns:

Nu știu sigur cum să rezolv problema dar cred că ar fi bine să îți găsești un antrenor cu experiență sau să vorbești cu un doctor.