| SpikLo a întrebat:

Fac sala de o luna si ma chinui sa slabesc. Nu sunt gras doar ca am putina grasime pe abdomen in zona buricului si in zona taliei..nu stiu cum sa spun mai exact. grasime la solduri si nu se vede bine deloc. Am 1.75 si 71kg. Mananc sanatos nu beau sucuri deloc. Am slabit 4kilograme dar nu se vad rezultate pe corp. in zona soldurilor deloc. Am inceput sa fac si hiit pe banda. ce sa fac sa scap de grasimea de pe corp? Pe brate si pe picioare nu am deloc doar in zona abdomenului langa buric si la solduri. Cateva sfaturi?

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

In cazul grasimii abdominale nu te prea ajuta sala ci dieta.Stai pe un regim cu mai multe lactate slabe si carne.Impacheteaza zona in celofan cand faci antrenamentul hiit, care apropo, de ce il faci pe banda? Fa hiit pentru abdomen nu pentru tot corpul, pentru ca vei pierde masa musculara fara rost.Adauga si o repriza de masaj aproape zilnica in zona abdomenului.