| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut fratilor.
Ce parere aveti despre acest clip de pe Youtube unde televiziunea romana este destul de criticata? stiu ca e cam lung clipul dar puteti sa sariti de anumite etape mai putin importante si dupa ce vedeti as vrea si parerile voastre.
https://www.youtube.com/watch?v=RPoU1MVqHv4

8 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator explică:

Se promoveaza numai prostia si mitocania majoritatea emisiunilor din Romania sunt niste jeguri de emisiuni facute doar pentru bani si culmea altii chiar se si uita la emisiuni precum wowbiz si Un show pacatos.

| T0T a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Am dat un exemplu că dacă de exemplu bărbaților nu le-ar plăcea...(să nu se supere TPU) atunci nu s-ar mai da la TV. Se dă cam ce vrea audiența majoritară.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Pacat ca astfel de emisiuni sunt si promovate si incurajate.

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

Cam asa este nimeni nu prea vrea sa vada la televizor emisiuni cu si despre oameni care chiar au facut ceva bun pentru omenire si planeta dar prefera sa-l vada pe Guta cum isi bate nevasta sau pe Dani Mocanu care se da mare mecher ca are bani "de il enerveaza" au alte asa zise vedete care se cred mari printese pentru ca merg cu cele mai scumpe decolteuri.
Astfel de oameni de nimic sunt si promovati si au tot ce vor si nu le lipseste nimic dar alti oameni care chiar sunt cumsecade si silitori au griji multe cu privire la ziua de maine.
Rusine Romaniei, rusine!

| T0T a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Aline nu credeam că o să te mai văd pe aici. Cum mai e viața ta?

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

Cine mai e si Aline asta?

| T0T a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Să zicem, aveam doar impresia că ești cineva care frecventa site-ul acum ceva timp și nu mai intră.

| Doarunaltutilizator explică (pentru T0T):

Aha,ma rog ce imi pasa dar cred ca stiu cine ar fi nu sunt sigur dar ma rog nu conteaza.