| m_6429 a întrebat:

Ieri am intrat pe net de pe telefon, la un moment dat mi s-a inchis telefonul, iar cand l-am redeschis am realizat ca mi se resetase telefonul si nu mai aveam absolut nimic in memoria lui. L-am inchis, l-am redeschis dar tot la fel. Este posibil sa fi luat un virus? Ce as putea sa fac ca sa revin la setarile mele? Mentionez ca nici Internetul nu mai merge, mi s-au sters toate aplicatiile. Multumesc!

1 răspuns:
| seen a răspuns:

Pune o cartela Orange in el si du-te intr-un orage self care sau o reprezentanta Orange

Ps next time sa sticatelefonunu beneficiazade un antivirus cu aceeasi putere cape un netbook sauunpc de 7 kilograme