| numedeutilizator a întrebat:

Salut, ieri mi-am incarcat bateria telefonica si dupa vreo 2 ore bateria era foarte fierbinte. am scos-o imediat, de teama sa nu se strice telefonul. cand mi-am deschis telefonul, bateria era aproape moarte, (mai aveam o liniuta). mentionez ca nu prea am folosit telefonul si in medie ma tine cam 2 zile bateria incarcata. ce sa fac? s-a stricat bateria? se poate inlocui? dati-mi un sfat. pentru cel mai bun sfat, dat fundita. multumesc anticipat happy

1 răspuns:
| patrick98 a răspuns:

Poate bateria e veche.La telefonul meu nu se incalzeste.Nu stiu daca s-a stricat sau nu bateria, dar daca as fi in locul tau as schimba bateria.