| alin_9439 a întrebat:

Salut, ieri mi-am schimabt parola, azi se pare ca nu o mai gasesc (am uitat-o) si nu am contul conectat nicaieri, in fine dau pe "ai uitat parola?" aleg acolo numarul de telefon il pun dau mai departe si dupa imi da "Nu iti poti accesa adresa de mail?" si nu ma lasa sa merg mai departe. Ideea e ca adresa principala e pe numarul de telfon nu am absolut niciun mail asociat cu acel cont de Facebook. Imi care un mail pe care eu nu il am, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Ce fel de site îți cere numărul de telefon dar nu o adresă de e-mail?
Trebuie să fie una.

| alin_9439 explică (pentru LoveSleep):

Pe bune? Daca la setari scrie ca ''adresa'' principala este numarul meu de telefon si sunt 100% ca nu exista abbsolut niciun alt mail care sa aiba legatura cu el, am mai avut problema asta in trcut dar am asteptat mult prea mutl timp ajutor din partea staff-ului de la facebook. sad

| LoveSleep a răspuns (pentru alin_9439):

N-am văzut că vorbeai de facebook laughing
Lasă un print cu faza în care zici că nu mai ai ce face.
Dacă nu, uită-te bine, ceva ai omis. Poate e un 'skip' pe undeva.