| Majj a întrebat:

Imi spune cineva va rog o urare frumoasa de la multi ani pentru un profesor care a implinit 40 de ani? Imi este foarte drag. Dau fundita big grin

Sarbatori fericite tuturor!

Răspuns Câştigător
| Ana-Maria94 a răspuns:

Cu ocazia implinirii frumoasei varste de 40 de ani, eu va urez un calduros la multi ani, multa sanatate, spor la munca in continuare, iar 2010 sa va aduca un an plin de realizari.Cu respect Paul. sper sa iti placahappy.

2 răspunsuri:
| psihox a răspuns:

La Multi Ani, profesore. Sunteti un profesor model si foarte intelegator pentru multi elevi ai scolii. Continuati sa aveti rabdare cu elevii dvs. si in viitor, poate, veti afla despre reusitele fostilor elevi.[Poate ar fi bine sa scrii pe o felicitare pe care e desenat un profesor.]

| Dan a răspuns:

La multi ani tie si profesorului tau drag!