| bialia123 a întrebat:

Salut imi spune si mie cineva ce poezii, basme etc erau in cartea de romana clasa a 5a doar daca aveti o carte verde si niste scaramusi pe ea va rog spuneti-mi

1 răspuns:
| cristianfrunza a răspuns:

Incearca sa faci o schimbare aspectului fizic (al hainelor, Dar nu brusc, treptat)
Sau nu ii mai baga in seama si fa-ti alt grup de prieteni care sa te aprecieze asa cum esti!
Sau date cu lumea, fiind rapper/rocker/etc multi te considera diferit (stiu din proprie experienta) pentru ca majoritatea oamanilor sunt "normali"(penibil spus)!

Bafta!
Oricum considera acesti oameni care comenteaza despre imbracamintea ta niste oameni idioti, care nu au nimic in cap si stiu decat sa manance, sa doarma sa comenteze si sa joace counter strike pentru ca nu au alte ocupatii!