| mihai_7864 a întrebat:

Salut, in urma cu doua saptamani am cumparat un teren in comuna Magurele judetul Ilfov, ma cam lasat cu banii pe burta, vreau sa fac un imprumut bancar de 20.000 euro, am o intrebare pentru cei care au construit case in anul 2010.imi ajung banii sa o ridic la rosu 140 ( metri patrati )? Multumesc frumos.

2 răspunsuri:
| Astaeparereamea a răspuns:

ai curent electric si apa? daca nu ai astea esti terminat si sa cumperi mortar cu cifa trebuie sa inchiriezi si un elefant adica poma acea cu brat lung de imprastie mortarul peste tot, trebuie sa te gindesti la mina de lucru, dupa cum ai vazut materialele au inceput sa se scumpeasca asa ca si mina de lucru, o sa-ti trimit id-ul meu pe privat sa mai discutam

| mihai_7864 explică:

Carantina: ati multumesc de intrebare, daca am curent, si apa. da am toate utilitatile chiar an poarta, este un teren jos palaria doar ca am latimea terenului de 12m, pe mine ma intereseaza daca pot ridica casa lasata de rosu in bani astia. multumesc frumos de raspuns, si mai astept si alte raspunsuri si de la altii.