| Ghitacristian a întrebat:

Salut! Incep un job de casier la kfc,care imi poate spune daca se respecta programul de lucru, daca este greu? Nu am fost niciodata casier dar vreau sa incerc

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este greu prin concentrarea mentală, dar nu este atât de greu ca la o casierie la mall, unde ai mii de clienți pe tură. Te obișnuiești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu. Dar cât de greu poate fi? O sa fie bine, ai sa vezi. Sunt convinsa ca te vei descurca. Nu ți face probleme și multă Bafta!

| UnDiavol a răspuns:

Normla ca este greu sa lucrezi la KFC Dar nu este singura munca depe fata pământului care este grea sunt munci care chiar necesita forța cu Adevărată mergi vezi dacă te-ai acomodat dacă îți place și este de tine rămâi dacă nu Aia e mai sunt destule locuri de muncă încerca la restaurante și tot așa nu te stresa ia-le pe rând