| KonG a întrebat:

Incerc sa adaug o persoană pe Facebook si efectiv primesc o eroare, doar la această persoană mi se întâmplă. Am verificat si setările de confidențialitate dar in zadar. Mesajul e: Ce inseamna persoane pe care le cunosti? Poate stie cineva, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| ancaval a răspuns:

Posibil să-și fi făcut, acea persoană, modificări în setările ei cu privire la cererile de prietenie.
Adică, să primească cerere DOAR de la persoanele care o cunosc SAU doar de la prietenii prietenilor ei. Nu de la oricine.