| xtrsm a întrebat:

Salut. Joi am facut o comanda online din site-ul Digi.ro pentru un abonament de voce si date mobile. Vineri m-am dus la serviciu fara sa ma astept ca vinerea urma ca deja sa imi livreze cartela SIM. Am fost sunat pentru livrare insa n-am raspuns (n-am auzit telefonul pentru ca nu m-am așteptat sa mi se livreze asa repede in conditiile in care joi seara dadusem comanda). Am primit un mesaj de la Digi in care mi se spunea ca s-a incercat livrarea cartelei SIM la acea adresa si ca comanda va ramane activa 48h dupa care se va dezactiva. Sambata am vazut ca se lucreaza cu program redus, insa n-am mai fost contactat pentru livrare. Acum vin intrebarile.
Credeti ca luni vor incerca din nou sa-mi livreze cartela SIM desi au trecut 48h? Pe site scrie ca inca e in procesare.
O data cu livrarea cartelei SIM ar trebui sa vina si contractul pe care va trebui sa-l semnez sau va veni o echipa separat?
Precizez ca acel curier avea un numar de Digi pe Bucuresti Ilfov desi sunt din Oltenia.

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Nu e mai simplu sa suni la digi sa intrebi asta? Cred ca ei sunt cei mai in masura sa iti dea informatiile dorite, aici o sa primesti doar speculatii.

Ai incercat sa suni pe numarul care te-a sunat?